اشاعه گزینشی اطلاعات اسلامی

چنانچه با نام کاربری تان وارد سایت شده اید لطفاً روی ویرایش اطلاعات کلیک نمایید تا اطلاعات گزینش شده تان را تغییر دهید.

سامانه «اشاعـه گزينشي اطلاعـات اسلامي» حلقه اتصالي است بين تهيه‏ کنندگان و توليدکنندگان علوم اسلامي در دفتر تبليغات اسلامي حوزه علميه قم با محققين و دانش پژوهاني که در جستجوي منابـع جديد و به‏ روز مي‏باشند. با ثبت نـام در اين سامانه، جديدترين پژوهش‏ها و فعاليت‏هاي صورت گرفته بر اساس موضوعات مورد علاقه اعضاء به اطلاع آنها خواهد رسيد. اين طرح همچنين سعي بر آن دارد تا منابع و دستاوردهاي علمي پژوهشي مفيدي که مهجور واقع شده‏ اند را نيز معـرفي نمايد. همچنين در کنار آثار علمي دفتر تبليغات اسلامي، ديگر آثار مفيد علمي نيز معرفي خواهند گرديد. حوزه‏ هاي مشخص شده در اين طرح عبـارتند از: قرآن، کلام و عقايد، فقه و حقوق، فلسفه و عرفان، اخلاق و علوم تربيتي، تاريخ و سيره، حدیث و رجال، ادیان و مذاهب، اعلام و مشاهیر، تبليـغ و مبلغان.

برای ویرایش موضوعات مورد علاقه خود، کافی است با نام کاربری و رمز عبور وارد سایت شده و اقدام به ویرایش نمایید.
خدمات اطلاع رساني اين سامانه از طريق پست الکترونيکي اعضاء صورت خواهد گرفت، لذا دسترسي به اينترنت و داشتن پست الکترونيکي از ملزومات استفاده از اين سامانه می باشد.


ثبت نام اشاعه گزینشی اطلاعات اسلامی

دیدگاه‌ها  

 
#3 محمد 1395-11-03 13:53
به نقل از احمد:
سلام بنده نظرم دادم جوابش را در یافت کردم
ولی ثبت نام من به مشکل برخورده است چون در برگه ثبت نوشته فیلد زیرا پر کنید خیلی مفهوم نیست لذاموفق به ثبت نام نشدم لطفا توضیح دهید چکار کنم؟

سلام
شما باید یکی از آن گزینه ها را تیک بزنید ولی الزامی نیست
نقل قول
 
 
#2 احمد 1395-11-03 13:16
سلام بنده نظرم دادم جوابش را در یافت کردم
ولی ثبت نام من به مشکل برخورده است چون در برگه ثبت نوشته فیلد زیرا پر کنید خیلی مفهوم نیست لذاموفق به ثبت نام نشدم لطفا توضیح دهید چکار کنم؟
نقل قول
 
 
#1 احمد 1395-11-03 12:54
تشکر و سپاس از مسولین محترم سایت که با ارائه این منابع بسیار غنی اسلامی مشکلات علاقه مندان به منابع اسلامی و شیعی را در اختیار انها قرار داده است اجر شماباخدا خداوند کریم توفیق هرچه بیشتر برای شما عنایت فرماید.
در ضمن اگر منابع حقوقی اسلامی نیز به این مجموعه افزوده شود خیلی عالی خواهد شد.
نقل قول
 

+ نظر جدید

تصویر امنیتی کد جدید

© كليه حقوق معنوي اين سايت مطابق قوانين نرم افزاري متعلق به پژوهشکده مدیریت اطلاعات و مدارك اسلامي مي باشد.