در مراسم اختتامیه چهارمین نمایشگاه هفته پژوهش دفتر

پژوهشکده مدیریت اطلاعات و مدارک اسلامی در دو بخش برتر شناخته شد
مراسم اختتامیه چهارمین نمایشگاه دستاورد‌های پژوهشی و فناوری دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم پنجشنبه 29 آذر در مرکز همایش های غدیر دفتر تبلیغات اسلامی برگزار شد.

در این مراسم که با حضور حجت الاسلام و المسلمین واعظی رییس دفتر تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام و المسلمین لک زایی رییس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدحسین میرمعزی معاون پژوهش حوزه‌های علمیه، مدیران، معاونان، روسای پژوهشکده ها و مراکز، اصحاب رسانه و مهمانان گرامی همراه بود، ابتدا ریاست دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و سپس معاون پژوهش حوزه‌های علمیه مطالبی را بیان داشتند که در خبرهای تکمیلی اطلاع رسانی خواهد شد.

این مراسم با تقدیر از غرفه های برتر به اتمام رسید که از پژوهشکده مدیریت اطلاعات و مدارک اسلامی در دو بخش غرفه و محصول با عنوان برتر تجلیل شد. قابل ذکر است پیش از این در 26 آذر نیز حجت الاسلام و المسلمین سید تقی واردی مدیر محترم گروه پژوهشی سازماندهی اطلاعات و مدارک پژوهشکده مدیریت اطلاعات و مدارک اسلامی به عنوان پژوهشگر برتر معرفی شده بود.

پژوهشکده مدیریت اطلاعات و مدارک اسلامی با معرفی فعالیتهای نوین و متنوع خود در حوزه پژوهش توانست همانند سالهای گذشته، حضور فعال و موثری در طول دوره  چهارمین نمایشگاه پژوهشی و فناوری نیز داشته باشد. فعالیتهایی مانند "پایگاه مدیریت اطلاعات علوم اسلامی"، "ویکی علوم اسلامی" ، "کتابخانه دیجیتالی"، "پایگاه پایان نامه های حوزوی" و "پایگاه آیه و روایت یاب" و ... .
ضمن عرض تبریک به کلیه همکاران محترم پژوهشکده مدیریت اطلاعات و مدارک اسلامی (هیات علمی، مدیران، محققان و کارشناسان) از عزیزانی که در طول مدت برپایی نمایشگاه با صبر و همدلی در هرچه بهتر برگزار شدن آن و طراوت بخشی به غرفه پژوهشکده تلاش نمودند قدردانی می‌شود.
+ نظر جدید

+ نظر جدید

تصویر امنیتی کد جدید

© كليه حقوق معنوي اين سايت مطابق قوانين نرم افزاري متعلق به پژوهشکده مدیریت اطلاعات و مدارك اسلامي مي باشد.