معرفی آثار گردآوری شده در کتابخانه دیجیتالی پژوهشکده

بروزرسانی منابع با موضوع اهل بیت علیهم السلام
همزمان با میلاد حضرت امام حسن عسکری (ع) و هفته پژوهش، کتابخانه دیجیتالی پژوهشکده مدیریت اطلاعات و مدارک اسلامی با حدود 3000 منبع دیجیتالی با موضوع اهل بیت علیهم السلام بروزرسانی شد.

مهندس یحیی عیوضی، کارشناس کتابخانه دیجیتالی پژوهشکده مدیریت اطلاعات و مدارک اسلامی در مصاحبه ای ضمن بیان ویژگی‌های این سامانه افزود: در حال حاضر حدود 3000 منبع دیجتالی (کتاب دارای متن الکترونیکی) با حفظ مالکیت فکری با  موضوع اهل بیت علیهم السلام در منابع این کتابخانه بروزرسانی شده است.
وی با بیان اینکه معرفی این منابع به معنی تایید محتوای کامل آنها نیست، تصریح کرد: کتابخانه دیجیتالی پژوهشکده مدیریت اطلاعات و مدارک اسلامی، منابع قابل توجهی جمع آوری نموده و در اختیار کاربران قرار داده است که همه آنها قابلیت تورق و مطالعه برخط را دارد.
کارشناس کتابخانه دیجیتال در پایان افزود: درگاه کتابخانه دیجیتالی پژوهشکده مدیریت اطلاعات و مدارک اسلامی، طی یکسال اخیر با افزایش منابع به 104 هزار رکورد رسیده که 17000 آن شی دیجیتالی الکترونیکی (اعم از فیلم، عکس، صوت، کتب، مقالات و پایان نامه) براساس فهرست نویسی توصیفی و تحلیلی – موضوعی مبتنی بر اصطلاح نامه های تدوین شده در پژوهشکده مدیریت اطلاعات و مدارک اسلامی ساماندهی شده است و از طریق سایت پژوهشکده مدیریت اطلاعات و مدارک اسلامی به آدرس www.islamicdoc.org و یا با آدرس مستقیم www.dl.islamicdoc.org در دسترس می‌باشد.
همچنین علاقه مندان می‌توانند از طریق آدرسهای زیر در شبکه های اجتماعی داخلی از امکانات کتابخانه دیجیتال پژوهشکده مطلع و بهره مند شوند:
پیام رسان ایتا: https://eitaa.com/dl_islamicdoc_com
پیام رسان سروش: https://sapp.ir/dl_islamicdoc_com

+ نظر جدید

تصویر امنیتی کد جدید

© كليه حقوق معنوي اين سايت مطابق قوانين نرم افزاري متعلق به پژوهشکده مدیریت اطلاعات و مدارك اسلامي مي باشد.