دهمین جشنواره وب و موبایل ایران

نحوه  رای دادن به سایت های پژوهشکده
رای گیری مردمی دهمین جشنواره وب و موبایل ایران، برای انتخاب سایت های برتر آغاز شد و پژوهشکده مدیریت اطلاعات و مدارک اسلامی، در این جشنواره  شرکت نموده است و امید دارد با رأی مثبت شما بتواند بعنوان یک مرکز علمی و دینی، جزء برگزیدگان این جشنواره باشد.

فرهنگ سازی استفاده از اصطلاح نامه در نمایه سازی و سایر روش های سازماندهی اطلاعات . مدیریت اطلاعات اسلامی با بکار گیری ابزار رایانه ای در محیط مجازی . ارائه الگوی مناسب و مطابق با استانداردهای پذیرفته جهانی در محیط مجازی در راستای مدیریت اطلاعات به منظور یاری رسانی به مراکز پژوهشی و محققان و پژوهندگان. ارائه اطلاعات و مدارک اسلامی با روش های نوین ساماندهی اطلاعات . معرفی و عرضه تولیدات و دستاوردهای علمی و پژوهشی پژوهشکده مدیریت اطلاعات و مدارک اسلامی و ... از اهداف و خدمات سایت پژوهشکده مدیریت اطلاعات و مدارک اسلامی است.

 

جهت رای دادن به سایتهای این پژوهشکده در دهمین جشنواره وب و موبایل ایران، به آدرس‌های زیر مراجعه فرمایید:

 

? http://www.iwmf.ir/website/9293 (رای به سایت پژوهشکده)
? http://www.iwmf.ir/website/16902 (رای به سایت کتابخانه دیجیتال)


در همین راستا، رای گیری مردمی جشنواره از ۱ دی ماه ۱۳۹۶  آغاز شده و تا ۲۶ بهمن ماه ادامه دارد. علاقمندان میتوانند با مراجعه به داشبورد جشنواره وب و موبایل ایران، وبسایت یا اپلیکیشن مورد نظر خود را جستجو کرده و با وارد کردن آدرس ایمیل رای خود را ثبت کنند و وب‌سایت یا اپلیکیشن مورد علاقه‌شان، آن را در بین برندگان بخش «نگاه مردمی» جشنواره وب و موبایل ایران قراردهند.

لازم به ذکر است، برگزیدگان بخش «نگاه مردمی»، در اختتامیه این رویداد در تاریخ ۲۸ بهمن ماه ۱۳۹۶ در حضور شماری از علاقمندان، فعالان و مسئولان پیشرو در این حوزه معرفی خواهند شد.

نکته: اگر یکبار ایمیل را وارد نمایید برای رأی به سایر سایت ها و نرم افزارها نیاز به ورود مجدد نیست.

قابل ذکر است در ششمین سال (1392) این جشنواره، سایت پژوهشکده از بین ۸۲۰۰ سایت برتر ایرانی، در بخش "اطلاع رسانی و محتوا - دین و معارف" ، "برگزیده داوران" به عنوان وب سایت برتر ایران انتخاب شد.

 

+ نظر جدید

تصویر امنیتی کد جدید

© كليه حقوق معنوي اين سايت مطابق قوانين نرم افزاري متعلق به پژوهشکده مدیریت اطلاعات و مدارك اسلامي مي باشد.