در پایان سومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری دفتر تبلیغات اسلامی حوزه:

کسب پنج عنوان برتر و شایسته تقدیر توسط پژوهشکده مدیریت اطلاعات و مدارک اسلامی
طی پنج روز برگزاری سومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، پنج عنوان برتر یا شایسته تقدیر توسط پژوهشکده مدیریت اطلاعات و مدارک اسلامی دریافت شد.

در ابتدای مراسم رونمایی از آثار دیجیتالی و نرم افزارهای علوم اسلامی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، حجت‎الاسلام نظرزاده جانشین مرکز برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم به سخنرانی با موضوع «رویکرد و برنامه‌های دفتر تبلیغات اسلامی در حوزه فضای مجازی» پرداخت.
وی در این مراسم به بیان اهمیت رویکرد فناورانه در عرصه پژوهش پرداخت و این رویکرد را از مهمترین لوازم برای توسعه پژوهش‎های مبتکرانه و مبتنی بر نیاز جامعه و نظام دانست.
در ادامه مراسم سید حسن هانی قائم مقام مدیرکل توسعه فرایندها و فناوری اطلاعات مرکز برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی دفتر تبلیغات اسلامی به سخنرانی با موضوع «گزارش عملکرد فناوری اطلاعات دفتر در حوزه فناوری اطلاعات و فضای مجازی، برنامه‌ها و چشم‌انداز» پرداخت.
میرعرب مدیر گروه اشاعه اطلاعات پژوهشکده مدیریت اطلاعات و مدارک اسلامی، متین‌فر رئیس اداره فناوری و فرآوری اطلاعات پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن و شریفی کارشناس اطلاع‌رسانی و بانک‌های اطلاعاتی پژوهشکده اسلام تمدنی سخنرانی کردند؛ همچنین از پایگاه مدیریت اطلاعات علوم اسلامی، پرتال جامع علوم و معارف قرآن و کتابخانه دیجیتال تخصصی ادیان، مذاهب و فرق رونمایی شد.
همچنین از محصولات و فناوران برتر این دفتر نیز تجلیل شد؛ در این مراسم از مدیران سایت مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی، سایت پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، پایگاه اطلاع رسانی سایت بلاغ تجلیل شد.
فناورانی نیز که در این مراسم تجلیل شدند شامل حسین امینی فر، یحیی عیوضی، محمد صادق دهقانی، وحید قنبری، محمد رضا قربانزاده و حسین رحیمی صفری بودند.
همچنین از دستاوردهای فناورانه شامل پایگاه مدیریت علوم اسلامی پژوهشکده مدیریت اطلاعات اسلامی، پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن(پورتال علوم و معارف قرآنی) و کتابخانه دیجیتال تخصصی ادیان، مذاهب و فرق تجلیل شد.

 

ردیف اثر مولف رتبه
1 فرهنگنامه علوم قرآنی گروه پژوهشی تدوین سازمان‌های دانش مورد تحسین کتاب سال حوزه
2 فرهنگنامه های اصول فقه و علوم قرآنی گروه پژوهشی تدوین سازمان‌های دانش گروه علمی شایسته تقدیر
3 پایگاه مدیریت اطلاعات علوم اسلامی گروه اشاعه اطلاعات و دانش دستاورد فناورانه شایسته تقدیر
4 مهندس یحیی عیوضی گروه اشاعه اطلاعات و دانش فناور شایسته تقدیر
5 مهندس حسین امینی فر گروه اشاعه اطلاعات و دانش فناور شایسته تقدیر

 

+ نظر جدید

تصویر امنیتی کد جدید

© كليه حقوق معنوي اين سايت مطابق قوانين نرم افزاري متعلق به پژوهشکده مدیریت اطلاعات و مدارك اسلامي مي باشد.