آرشیو اخبار

نسخه نرم افزار "کتابشناسي کتابخانه مرکز اطلاعات و مدارک اسلامي" ویژه تلفن همراه

برای نخستین بار: استفاده ازسيستم هاي تلفن همراه در حوزه کتابخانه ها
نسخه نرم افزار "کتابشناسي کتابخانه مرکز اطلاعات و مدارک اسلامي" ویژه تلفن همراه ، براساس سيستم عامل آندرويد طراحي و عرضه شد.اين نرم افزار امکان جستجو در کتابخانه مرکز اطلاعات و مدارک اسلامي را فراهم مي کند...
نسخه نرم افزار "کتابشناسي کتابخانه مرکز اطلاعات و مدارک اسلامي" ویژه تلفن همراه ، براساس سيستم عامل آندرويد طراحي شده که امکان جستجو در مرکز اطلاعات و مدارک اسلامي را مهيا مي کند. این نخستین بار است که سيستم هاي تلفن همراه، در حوزه کتابخانه ها عرضه مي شوند.

از اپ هاي (Applications: Apps) فارسي موجود مي توان به قبله نما، گاه شمار اشاره کرد و شايد بتوان گفت دايناميک ترين نرم افزار موبايل موجود در زمينه خدمات در ايران مربوط به اطلاعات فردوگاه مي باشد که مقدار ناچيزي اطلاعات را ارائه مي دهد درحالي که اين نرم افزار روزانه اطلاعات کتابشناختي مربوط به ميليونها منبع کتابخانه اي را مي تواند به نمايش درآورد.

نوع معماري اين سيستم به صورت (Service Oriented Architecture: SOA) بوده که نسبت به نسخه قبلي، کاربر پسند تر میباشد.عرضه اين نرم افزار به صورت رايگان بوده که با بارگذاری فايل APK آن، به راحتي قابل نصب بر روي تلفن های همراه با پشتیبانی سیستم عامل اندروید و يا تبلت مي باشد و تنها لازم است کاربران به اينترنت متصل شوند.

براي دريافت نرم افزار   اينجا را کليک کنيد. همچنین می توانید از لینک مقابل استفاده نمایید.

 

+ نظر جدید

تصویر امنیتی کد جدید

© كليه حقوق معنوي اين سايت مطابق قوانين نرم افزاري متعلق به پژوهشکده مدیریت اطلاعات و مدارك اسلامي مي باشد.