آرشیو اخبار

درخشش وبسایتهای دفتر در ششمین جشنواره وب ایران

سایت مرکز برگزیده داوران دربخش اطلاع رسانی و محتوا

از بین ۸۲۰۰ سایت برتر ایرانی ، سایت مرکز اطلاعات و مدارک اسلامی در بخش "اطلاع رسانی و محتوا - دین و معارف" ، "برگزیده داوران" و سایت صندوق قرض الحسنه دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در قسمت "صنایع مرتبط - بانک وبیمه"، "برگزیده مردمی" به عنوان وب سایت های برتر ایران در سال ۱۳۹۲ انتخاب شدند.

پنجشنبه اول اسفندماه ۱۳۹۲ ششمین جشنواره وب ایران، مهمترین رویداد سالیانه وب ایران، برگزیدگان خود را شناخت.

نتایج داوری بیش از ۸۲۰۰ وب سایت ایرانی شرکت کننده در ششمین جشنواره وب ایران، پس از رای گیری مردمی و داوری داوران کارشناس وب ایران، در مرحله نهایی به ۲۰ کاندیدا در هر بخش رسید که در روز پایانی در هر بخش مجددا ۵ وب سایت به عنوان کاندیداهای نهایی معرفی شدند. در نهایت و در بین شور و هیجان بسیار حضاری که از ساعت ۹ صبح تا ساعت ۹ شب در سالن همایش شهید قندی وزارت ارتباطات و فن آوری اطلاعات، گردهم آمده بودند، وب سایت های برترسال، در هر گروه معرفی شدند.
در مراسم پایانی جشنواره وب ایران ، نصرالله جهانگرد، معاون وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات به بیان نگرش دولت جدید به بحث فضای کسب و کارهای آنلاین در ایران پرداخت و ابراز امیدواری کرد کسب و کارهای آنلاین نقش بزرگتری را در رشد اقتصادی کشور و ایجاد اشتغال ایجاد کنند.
در پایان جشنواره نیز و طی مراسمی برندگان برترین سایت های ایرانی در طی جشنواره ششم، در طبقه های «کسب و کارهای نوپا»، «صنایع»، «اطلاع رسانی و محتوا» و «کسب  کار» اعلام شدند و تندیس های جشنواره به آنها اهدا گردید.

سایت مرکز اطلاعات و مدارک اسلامی وابسته به معاونت پژوهشی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، در بخش "اطلاع رسانی و محتوا - دین و معارف" ، "برگزیده داوران" و سایت صندوق قرض الحسنه دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم در قسمت "صنایع مرتبط"، "برگزیده مردمی" به عنوان وب سایت های برتر ایران در سال ۱۳۹۲ انتخاب شدند.


دیدگاه‌ها  

 
#3 هادی 1392-12-04 09:10
انشاله که کار تان مورد قبول حضرت صاحب الامر واقع شود وماجور باشید.
نقل قول
 
 
#2 mohmad 1392-12-04 09:07
فعالیت های ماندگار و اثر بخش مرکز اطلاعات و مدارک اسلامی در ردیف
کارهای بزرگی است که بدون ادعا و انشالله برای رضای خدا و خدمت به فرهنگ اسلام ناب انجام می شود. و گزینش سایت این مرکزِ فاخر توسط داوران از بین ۸۲۰۰ سایت برتر ایرانی ، موجب مباحات است ولازم است این رخداد بشکل مناسبی اطلاع رسانی شود.-
نقل قول
 
 
#1 اکبری 1392-12-03 11:07
خدمت همکاران ارجمند و پر تلاش مرکز اطلاعات و مدارک تبریک میگم.
واقعا که بی ادعا کارهای بزرگی انجام میدهند.
انشاله که خدمت حضرت صاحب ماجور باشید.
نقل قول
 

+ نظر جدید

تصویر امنیتی کد جدید

© كليه حقوق معنوي اين سايت مطابق قوانين نرم افزاري متعلق به پژوهشکده مدیریت اطلاعات و مدارك اسلامي مي باشد.