در نشست بررسی دومین نمایشگاه دستاوردهای دفتر انجام شد:

تقدیر از سرپرست اداره نظام‌های اطلاعاتی پژوهشکده
در نشست "بررسی و ارزیابی برنامه های هفته پژوهش و دومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم" از سرپرست اداره نظام‌های اطلاعاتی پژوهشکده مدیریت اطلاعات و مدارک اسلامی تقدیر شد.

در این نشست که چهارشنبه 15 دیماه سال‌جاری در سالن همایش خواجه نصیرالدین طوسی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی برگزار شد، حجت الاسلام والمسلمین دکتر نجف لک زایی معاون پژوهشی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، با تشکر از حمایتهای رئیس محترم دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، هیأت امنای دفتر و پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، روابط عمومی دفتر و پژوهشگاه، مجلات، مؤسسات و کلیه بخشهای دفتر، گفت: در پاسخ به این سوال که چرا می‌بایست هفته پژوهش جدی گرفته شود، باید گفت اگر پژوهش جدی است و یک ضرورت به شمار می‌رود باید هفته پژوهش را هم جدی گرفت. و اگر سوال شود چرا پژوهش جدی است باید گفت چون انسان از وقتی متوجه شد بدبختی‌هایش از جهل علمی و عملی است راهکار آن را هم در پژوهش یافت. بنابراین اگر این اثری که تولید شده، جدی است؛ باید عرضه آن هم جدی گرفته شود.

دکتر لک زایی ادامه داد: تقویت حیث پژوهشی معاونت پژوهشی خانواده دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و اطلاع از اقدامات پژوهشی در دفتر یکی از اهداف جدی ماست و در صورت فراهم شدن زمینه ها، قرار است با کمک معاونت آموزشی دفتر از پایان نامه های برتر تقدیر شود. همچنین معرفی گروههای برتر، نرم افزارها، سایتها، مدیران و کارکنان برتر، از دیگر برنامه های معاونت پژوهشی دفتر برای سال آینده است.

معاون پژوهشی دفتر تبلیغات در ادامه با اشاره به اینکه هیأت رئیسه در انتخاب برترینها دخالتی نداشته است، گفت: انتخاب برترها بر اساس اطلاعات ارسالی خود مراکز و پژوهشکده ها بوده است. بنابراین انتظار می‌رود برای سالهای آینده هم کلیه مراکز و پژوهشکده ها، اطلاعات دقیق خود را برای انتخاب برترینها ارسال کنند تا در ارزیابی ها مورد توجه قرار گیرد.

پیش از سخنان معاون پژوهشی دفتر تبلیغات اسلامی، دکتر اسفندیار مسئول دومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی دفتر، حجت الاسلام والمسلمین یعقوب نژاد معاون پژوهشی پژوهشگاه، دکتر اکبری معلم معاون منابع انسانی و پشتیبانی پژوهشگاه، دکتر سیدعلیرضا واسعی رئیس پژوهشکده اسلام تمدنی و مهندس پهلوانی رئیس اداره فناوری اطلاعات پژوهشگاه به صورت مختصر گزارشی از حوزه های فعالیت خود در دومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم ارائه کردند.

در پایان از برترین برگزارکنندگان هفته پژوهش، از جمله سرپرست اداره نظام‌های اطلاعاتی پژوهشکده مدیریت اطلاعات و مدارک اسلامی دکتر علی میرعرب، تقدیر شد.

قابل ذکر است همزمان با هفته پژوهش، هفدهمين نمايشگاه دستاوردهاي پژوهشي استان قم در دانشگاه قم برگزار گردید که پژوهشکده‌ مدیریت اطلاعات و مدارک اسلامی به همراه پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن، به نمایندگی از پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، حضور فعالی در آن داشتند.

+ نظر جدید

تصویر امنیتی کد جدید

آمار بازدیدهای سایت

امروزامروز3535
دیروزدیروز5430
هفته جاریهفته جاری34785
ماه جاریماه جاری93709
کل بازدیدهاکل بازدیدها5874855
اعضای حاضر 0
مهمان 133

آخرین نظرات بخش اخبار

 • اکبر
  سلام البته از مجموعه های داخل دفتر تبلیغات این لینک دیده نمی شود
   
 • مدیر سایت
  مشکلی در لینک رویت نشد، شاید بصورت لحظه ای اشکالی بوده است
   
 • اکبر
  سلام این آدرس که دادید کار نمی کنه
   
 • حسن محمدی
  1234
   
 • محمد
  سلام شما باید یکی از آن گزینه ها را تیک بزنید ولی الزامی نیست
   
 • احمد
  سلام بنده نظرم دادم جوابش را در یافت کردم ولی ثبت نام من به مشکل برخورده است ...
   
 • احمد
  تشکر و سپاس از مسولین محترم سایت که با ارائه این منابع بسیار غنی اسلامی ...
   
 • هادی
  به این سایت خوب رای مثبت میدهم
   
 • سید آصف حسینی
  نقش جنبش اخوان المسلمین درتحولات افغانستان
   
 • کتابخانه دیجیتالی
  سلام علیکم اگر لطف کنید نمونه ای ( از لحاظ موضوع دهی و رده بندی دارای خطای ...
   
 • هما
  با سلام و خسته نباشید ادرس ایمیل اقای چرنینکو رو لطف کنین برام ارسال کنین ...
   
 • کتابدار
  اکثر منابع وارد شده از لحاظ موضوع دهی و رده بندی دارای خطای فاحش است و برخی ...
   
 • موسسه تدوین و نشر اث
  سلام. در صورت امکان ایمیل آقای تاراس چرنینکو محقق و مترجم شیعه را که اهل ...
   
 • مهدی
  برای همین است که بقول رهبر عزیز انقلاب : دفتر تبلیغات اسلامی نماد روشنفکری حوزه ...
   
 • طلبه
  سلام میخواستم عرض کنم که اصطلاحنامه بسیار کار مفید و با ارزشی است اما نمیدونم ...