در نشست بررسی دومین نمایشگاه دستاوردهای دفتر انجام شد:

تقدیر از سرپرست اداره نظام‌های اطلاعاتی پژوهشکده
در نشست "بررسی و ارزیابی برنامه های هفته پژوهش و دومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم" از سرپرست اداره نظام‌های اطلاعاتی پژوهشکده مدیریت اطلاعات و مدارک اسلامی تقدیر شد.

در این نشست که چهارشنبه 15 دیماه سال‌جاری در سالن همایش خواجه نصیرالدین طوسی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی برگزار شد، حجت الاسلام والمسلمین دکتر نجف لک زایی معاون پژوهشی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، با تشکر از حمایتهای رئیس محترم دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، هیأت امنای دفتر و پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، روابط عمومی دفتر و پژوهشگاه، مجلات، مؤسسات و کلیه بخشهای دفتر، گفت: در پاسخ به این سوال که چرا می‌بایست هفته پژوهش جدی گرفته شود، باید گفت اگر پژوهش جدی است و یک ضرورت به شمار می‌رود باید هفته پژوهش را هم جدی گرفت. و اگر سوال شود چرا پژوهش جدی است باید گفت چون انسان از وقتی متوجه شد بدبختی‌هایش از جهل علمی و عملی است راهکار آن را هم در پژوهش یافت. بنابراین اگر این اثری که تولید شده، جدی است؛ باید عرضه آن هم جدی گرفته شود.

دکتر لک زایی ادامه داد: تقویت حیث پژوهشی معاونت پژوهشی خانواده دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم و اطلاع از اقدامات پژوهشی در دفتر یکی از اهداف جدی ماست و در صورت فراهم شدن زمینه ها، قرار است با کمک معاونت آموزشی دفتر از پایان نامه های برتر تقدیر شود. همچنین معرفی گروههای برتر، نرم افزارها، سایتها، مدیران و کارکنان برتر، از دیگر برنامه های معاونت پژوهشی دفتر برای سال آینده است.

معاون پژوهشی دفتر تبلیغات در ادامه با اشاره به اینکه هیأت رئیسه در انتخاب برترینها دخالتی نداشته است، گفت: انتخاب برترها بر اساس اطلاعات ارسالی خود مراکز و پژوهشکده ها بوده است. بنابراین انتظار می‌رود برای سالهای آینده هم کلیه مراکز و پژوهشکده ها، اطلاعات دقیق خود را برای انتخاب برترینها ارسال کنند تا در ارزیابی ها مورد توجه قرار گیرد.

پیش از سخنان معاون پژوهشی دفتر تبلیغات اسلامی، دکتر اسفندیار مسئول دومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی دفتر، حجت الاسلام والمسلمین یعقوب نژاد معاون پژوهشی پژوهشگاه، دکتر اکبری معلم معاون منابع انسانی و پشتیبانی پژوهشگاه، دکتر سیدعلیرضا واسعی رئیس پژوهشکده اسلام تمدنی و مهندس پهلوانی رئیس اداره فناوری اطلاعات پژوهشگاه به صورت مختصر گزارشی از حوزه های فعالیت خود در دومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم ارائه کردند.

در پایان از برترین برگزارکنندگان هفته پژوهش، از جمله سرپرست اداره نظام‌های اطلاعاتی پژوهشکده مدیریت اطلاعات و مدارک اسلامی دکتر علی میرعرب، تقدیر شد.

قابل ذکر است همزمان با هفته پژوهش، هفدهمين نمايشگاه دستاوردهاي پژوهشي استان قم در دانشگاه قم برگزار گردید که پژوهشکده‌ مدیریت اطلاعات و مدارک اسلامی به همراه پژوهشکده فرهنگ و معارف قرآن، به نمایندگی از پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، حضور فعالی در آن داشتند.

+ نظر جدید

تصویر امنیتی کد جدید

محصولات نرم افزاری

پایگاه تخصصی علوم قرآنی

پایگاه تخصصی علوم قرآنی

توضیحات:اصطلاح نامه: شامل حدود11000 اصطلاح علوم قرآنی و بیش از 5000 اصطلاح علوم مرتبط (بعنوان پایه در سازمانده...

پایگاه تخصصی اصول فقه

پایگاه تخصصی اصول فقه

توضیحات:متن کامل 376 جلد از 160 عنوان کتاب های اصولی مرجع همراه با شناسنامه کامل6000 نمایه از 120 جلد کتاب اص...

مطهر نسخه 3,5

مطهر نسخه 3,5

توضیحات: متن 90 جلد(59 عنوان)اثر منتشر شده از استاد مطهریدسترسی به محتوای آثار از طریق نمایه، کلید واژه، لفظ و...

التمهید فی علوم القرآن

التمهید فی علوم القرآن

توضیحات: متن کامل 10 جلد کتاب التمهید فی علوم القرآن، که یکی از آثار برجسته در حوزه علوم قرآنی می باشد.ارائه م...

نجم (آثار علامه حسن زاده دام ظله)

نجم (آثار علامه حسن زاده دام ظله)

توضیحات: 45 جلد از آثار آیت الله حسن زاده آملی به همراه نمایه های موضوعی و کلید واژه ای جستجوی متنوع لغوی و تر...

خطیب (آثار مرحوم فلسفی)

خطیب (آثار مرحوم فلسفی)

توضیحات: 13 جلد از آثار مرحوم حجت الاسلام والمسلمین فلسفی به همراه نمایه های موضوعی و کلیدواژه جستجوی متنوع لغ...

«
»

© كليه حقوق معنوي اين سايت مطابق قوانين نرم افزاري متعلق به پژوهشکده مدیریت اطلاعات و مدارك اسلامي مي باشد.