روز پنجم هفته پژوهش و نمایشگاه دستاوردهای دفتر:

هیات علمی و محققان برتر پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی تجلیل شدند.
نشست پنجمین روز هفته پژوهش و دومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی و فناوری دفتر تبلیغات اسلامی ویژه تجلیل از اعضای هیأت علمی و پژوهشگران برتر دفتر تبلیغات اسلامی در سالن همایش غدیر برگزار شد.

مراسم تجلیل از هیات علمی و محققان برتر پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی، با حضور رییس هیات امنا دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، ریاست دفتر تبلیغات، مدیرکل دفتر هیات ممیزه مشترک مراکز و موسسه های آموزش عالی و پژوهشی حوزه ای - دانشگاهی، معاون پژوهش دفتر تبلیغات اسلامی و رییس پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی و جمعی از اساتید و پژوهشگران حوزوی در مرکز همایش های غدیر دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم برگزار شد.

در این مراسم که جمعی از معاونین و مدیران پژوهشگاه نیز حضور داشتند، حجت الاسلام و المسلمین دکتر واعظی رییس قطب نظام سیاسی و اجتماعی اسلام و ایران، در بیان بایسته های فعالیت های پژوهشی حوزه دین با بیان اینکه گفتمان انقلاب اسلامی هویت ماست افزود: گفتمان انقلاب اسلامی، پژواک صدایی است که به پشتوانه مکتب اهل بیت علیهم السلام و منابع غنی اسلامی در عصر حاضر توفیق اجرایی شدن پیدا کرده است و بایستی پژوهشگران حوزوی روی گفتمان انقلاب اسلامی متمرکز شوند.

رییس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، با اشاره به علاقه غرب به شیعه پژوهی تصریح کرد: چرا نشست های علمی و آثار فاخر ما در دیگر مراکز علمی داخلی و حتی بین المللی دیده نشود؟ و اصولا چرا کارهای فاخر علمی پژوهشی ما، بازخورهای عمومی نداشته باشد؟

در ادامه این جلسه حجت الاسلام محمدهادی یعقوب نژاد معاون پژوهشی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی با بیان اینکه مجموعه های دفتر تبلیغات در گذشته به صورت جزیره ای می کردند، اظهار داشت: در گذشته کسی از هم خبر نداشت ولی امروز در این نمایشگاه همه در کنار هم قرار دارند.
وی با ضروری خواندن راه اندازی سامانه فناورانه پژوهش دفتر تبلیغات اسلامی عنوان کرد: باید به گونه کار پیش برود که لازم نباشد همه به صورت فیزیکال فعالیت های یکدیگر را ببینند و یا با سخنرانی های افراد متوجه شویم په فعالیت هایی صورت گرفته است بلکه باید با ابزار لازم برای دستیابی به اطلاعات همه مراکز و پژوهشکده های دفتر تبلیغات فراهم شود.
گفتنی است، دکتر علیرضا واسعی رییس پژوهشکده اسلام تمدنی رتبه نخست الف و حجج اسلام جعفر صادقی فدکی عضو هیأت علمی مرکز فرهنگ و معارف قرآن و حبیب الله بابایی عضو هیأت علمی پژوهشکده مطالعات تمدنی به ترتیب رتبه نخست ب و ج و مصطفی صادقی عضو هیأت علمی پژوهشکده تاریخ و سیره اهل بیت(ع) رتبه نخست دال را کسب کرد؛ همچنین مرتضی یوسفی راد عضو هیأت علمی پژوهشکده علوم و اندیشه سیاسی و حجت الاسلام حمیدرضا مطهری رییس و عضو هیأت علمی پژوهشکده تاریخ و سیره اهل بیت(ع) نیز به ترتیب رتبه سوم الف و ب را کسب کردند.
شایان ذکر است، سید علی هاشمی نشلجی، حجت الاسلام مرتضی دانشمند، علیرضا زهیری، محمود حسن زاده و غلامرضا نقی جلال آبادی از محققان پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی نیز شایسته تقدیر شدند.

+ نظر جدید

تصویر امنیتی کد جدید

آمار بازدیدهای سایت

امروزامروز3536
دیروزدیروز5430
هفته جاریهفته جاری34786
ماه جاریماه جاری93710
کل بازدیدهاکل بازدیدها5874856
اعضای حاضر 0
مهمان 144

آخرین نظرات بخش اخبار

 • اکبر
  سلام البته از مجموعه های داخل دفتر تبلیغات این لینک دیده نمی شود
   
 • مدیر سایت
  مشکلی در لینک رویت نشد، شاید بصورت لحظه ای اشکالی بوده است
   
 • اکبر
  سلام این آدرس که دادید کار نمی کنه
   
 • حسن محمدی
  1234
   
 • محمد
  سلام شما باید یکی از آن گزینه ها را تیک بزنید ولی الزامی نیست
   
 • احمد
  سلام بنده نظرم دادم جوابش را در یافت کردم ولی ثبت نام من به مشکل برخورده است ...
   
 • احمد
  تشکر و سپاس از مسولین محترم سایت که با ارائه این منابع بسیار غنی اسلامی ...
   
 • هادی
  به این سایت خوب رای مثبت میدهم
   
 • سید آصف حسینی
  نقش جنبش اخوان المسلمین درتحولات افغانستان
   
 • کتابخانه دیجیتالی
  سلام علیکم اگر لطف کنید نمونه ای ( از لحاظ موضوع دهی و رده بندی دارای خطای ...
   
 • هما
  با سلام و خسته نباشید ادرس ایمیل اقای چرنینکو رو لطف کنین برام ارسال کنین ...
   
 • کتابدار
  اکثر منابع وارد شده از لحاظ موضوع دهی و رده بندی دارای خطای فاحش است و برخی ...
   
 • موسسه تدوین و نشر اث
  سلام. در صورت امکان ایمیل آقای تاراس چرنینکو محقق و مترجم شیعه را که اهل ...
   
 • مهدی
  برای همین است که بقول رهبر عزیز انقلاب : دفتر تبلیغات اسلامی نماد روشنفکری حوزه ...
   
 • طلبه
  سلام میخواستم عرض کنم که اصطلاحنامه بسیار کار مفید و با ارزشی است اما نمیدونم ...